top of page

Volunteers

Public·29 members

[[[futbolli!!]]*] Kosova U21 Bullgaria U21 shiko live 17.11.2023


2 orë më parë — **]] Kosova Izraeli shiko live 12.11.2023 - Irish Dance 5 ditë më parë — Bullgaria, Kosova, Estonia Grupi E: Rumania,. Kantozi:Izraeli është ...


Mbrojtësi i majtë i dha fund aventurës... Marcelo Gallardo është trajneri i ri i Al Ittihad. Tekniku argjentinas rikthehet në pankinë më shumë se një viti e gjysmë pas aventurës së... Premier League I blerë nga radhët e Southamptonit në janar 2018 për gati 85 milionë euro, Virgil van Dijk u bë gur themeli për skuadrën e... Kosovo U21 vs. Bulgaria U21 (Nov 17, 2023) Live Score - ESPNGame InformationStadiumi Zahir Pajaziti7:00 AM, November 17, 2023Podujevë Top ScorersKosovo U21A LlugiqiForward Matches: 4 Goals: 13A HotiDefender Goals: 1A TahiriForward Goals: 1Bulgaria U21N IlievForward Goals: 2S ShopovMidfielder Goals: 1G NikolovForward Goals: 1Most AssistsKosovo U21M AvdyliMidfielder Assists: 1A SmakajMidfielder Assists: 1Bulgaria U21M StoychevForward Assists: 1N IlievForward Assists: 1A MitkovMidfielder Assists: 1Head To Head RecordDateCOMPETITIONBulgaria U211 - 1Kosovo U21Oct 17, 2023UEFA European Under-21 Championship QualifyingUEFA European Under-21 Championship Qualifying StandingsTeamGPWDLGDPPoland U213300+99Germany U212200+46Bulgaria U21412105Kosovo U214112-44Estonia U214013-81Israel U211001-10UEFA European Under-21 Championship Qualifying NewsTransfer Talk: Atletico Madrid and Barcelona in dilemma for João FélixAtletico Madrid and Barcelona are in disagreements regarding the future of Portuguese forward João Félix. Home | SuperSportSerie A Simone Inzaghi ‘fërkon duart’. Një nga lojtarët më të rëndësishëm të formacionit të Interit, turku Hakan Calhanoglu nuk do të angazhohet në asnjë prej... Serie B Pasi luajti në Serie A për herë të parë, për tri sezone, që nga viti 2020, Spezia ra në Serinë B dhe po kalon... Serie A Ndonëse mbante shiritin e kapitenit në krah, Alessio Romagnoli u largua nga kuqezinjtë në verën e 2022-shit si lojtar i lirë, pasi nuk iu... Champions League Rodri ka filluar sezonin e pestë me Manchester Cityn. I fundit ishte më i bukuri, me mesfushorin spanjoll që fitoi tripletën. Madje duke shënuar... Euro 2024 I transferuar në fund të merkatos së verës, Cole Palmer po shfaqet menjëherë protagonist për Chelsea-n në Premier League. Pas një largimi të papritur... drejtpërdrejt live 8 shtator Izraeli, Bullgaria, Kosova, Estonia Grupi E: Health Care Workers | ascentcc (TV DREJTPËRDREJT! ))) Shqipëria U21 Bullgaria U21... [[FUTBOLLI#]] Kosova U21 Gjermania U21 shiko live 12. 09... Kosova U21 drejtpërdrejt live 08/09/2023 3. Kualifikimin e arritën Anglia dhe Izraeli. Alessandro Bastoni iu nënshtrua testeve të specializuara mjekësore pas tërheqjes muskulore që pësoi në grumbullimin me kombëtaren e Italisë. Përgjigja e analizave nuk ishte... Futboll Gjykata Sportive e Holandës mori vendimin këtë të enjte për të përjashtuar me dy vjet (njërin prej tyre me kusht) Marc Overmars nga çdo... Merkato Arsenali kërkon një mesfushor në merkaton e janarit. Ganezi Thomas Partey ka mbyllur vitin 2023 si pasojë e një dëmtimi dhe nënkampionët e Anglisë... Marcelo u rikthye gjatë muajit shkurt te Fluminense, skuadra ku u rrit dhe u bë futbollist profesionist. Një ditë më parë, IDF akuzoi Hamasin se sulmoi korridore të ngjashme duke qëlluar ndaj civilëve. Në planin financiar problemet do të vazhdojnë. Kërkoni ndihmë sepse vetë nuk do t’ia dilni dot t’i zgjidhni. BricjapiAmbicia juaj mund të arrijë kulmin, prandaj kini kujdes se mund ta teproni. Mos u jepni shumë rëndësi gjërave të vogla. UjoriJeni disi në ankth dhe kjo mund të kompromentojë në një farë mënyre punën tuaj, por mos u shqetësoni se ”lajmet e mira” janë pas dere. Reparti më i mirë sulmues deri më tani në Premier League ka qenë i Manchester City-t. Faza ofensive e kampionëve në fuqi e udhëhequr... Kishinjev, kryeqyteti me diçka me shume se 500 mijë banorë i një Republike të vogël, Moldavisë. “Stadionul Zimbru”, impiant me diçka më tepër se... Kombëtare Formacioni që fiton nuk ndryshon. Do të dukej e pakuptimtë që trajneri i Shqipërisë, Sylvinho, të hynte në aventurë me ndryshime në 11-shen që... Jasir Asani është padyshim njëri prej protagonistëve kuqezi në këtë rrugëtim fantastik të eliminatoreve të Europianit, që mund të kurorëzohet në ‘Zimbru Stadium’ me... Build software better, togetherLajmet e fundit per ate qe ndodh ne Kosove e jashte saj i gjeni ne Klankosova. tv. Politike, sport, ekonomi, krim, kulture, bote, showbiz. Izraeli iu jep 4 orë kohë civilëve, goditen 2500 baza të Hamasit, Biden optimist për “pauzë humanitare”Kanë vijuar përgjatë gjithë natës përleshjet e ashpra mes ushtrisë izraelite dhe militantëve të Hamasit, tashmë brenda territorit të Gaza City, i cili është i rrethuar nga të gjitha anët. Luftime ka pasur ne në Cisjordani, teksa 51 persona u vranë gjatë një aksioni të ushtrisë së Izraelit në një tjetër kamp refugjatësh, këtë herë në zonën e Maghazit. Autoritetet izraelite bëjnë me dije se një tjetër korridor humanitar është krijuar për kalimin e civilëve që duan të largohen nga Gaza, i cili do të zgjasë për të paktën 4 orë. PeshqitMos e lodhni veten me njerëz që nuk ju kuptojnë. Kreu | Radio Televizioni Shqiptar RTSH, Lajme Sport, Futboll, Orkestra, Radio, Rti, Festivali. Home | SuperSportSerie A Milani ngec sërish në kampionat, ku ndonëse ishte në avantazhin e dy golave ndaj Lecces, nuk mori më shumë se një pikë, edhe atë... Serie A Monza-Torino ndajnë pikët në javën e 12-të të Serie A, me sfidën që u mbyll me barazimin 1-1. Kosova U21 Bullgaria U21 drejtpërdrejt 17 nëntor 2023 3 orë më parë — Kosova U21 Bullgaria U21 drejtpërdrejt 17 nëntor 2023 Transmetim televiziv 13 tet 2023 — [Transmetim i drejtpërdrejtë##] Polonia U21 Kosova ... Bulgaria U21 - Kosovo U21 predictions, live, score Bulgaria U21 - Kosovo U21 in UEFA Euro U21 | Football predictions, last results. Live in bookmakers and broadcasters. Shqipëria U21 zyrtarizon miqësoren me Bullgarinë në Shqipëria U21 zyrtarizon miqësoren me Bullgarinë në Elbasan Arena Përveç sfidave zyrtare të Kombëtares A ndaj Moldavisë dhe Ishujve Faroe dhe miqësoreve të U- ... Kosovo U21 17.10.2023 watch online ⇒ Football ⇒ Streams Bulgaria U21 - Kosovo U21 17.10.2023 stream ᐉ LIVE bets online Football ⚽ Watch live sports streams online ✓ Best odds Guaranteed payouts ☝ Bonus ... Të dyja skuadrat vinin nga fitore,... Humbja e jetës së një futbollisti në fushën e gjelbër, sigurisht që shkakton keqardhje të madhe në botën e futbollit. Rasti i Dwamenas, që... Pesë fitore radhazi për Juventusin në Serinë A, gjashtë në shtatë ndeshjet e fundit. Skuadra bardhezi merr kryesimin (qoftë përkohësisht) e kampionatit italian falë... (((SOT***))) Shqipëria U21 Rumania U21 drejtpërdrejt live 12... Kosovo U21 vs Bulgaria U21 H2H - Livescore Watch the history of confrontations between Kosovo Football online, Soccer Online, Score live, Soccer results, Live football scores, Latest football scores.


About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...

Members

bottom of page