top of page

Volunteers

Public·27 members

Zlaté Moravce : Podbrezová živý prenos 17 novembra 2023

5. 11. 2023 — prenosu zo zápasu 20. kola futbalovej Fortuna ligy, v ktorom futbalisti FK Železiarne Podbrezová privítajú na domácom trávniku hráčov MŠK Žilina ...

Maďari v tom prípade vyhrajú nad posledným tímom G-skupiny kontumačne 3:0 a postúpia na piaty kontinentálny šampionát v histórii. 2023 19:00 - TASRFanúšikovia sa v pondelok naposledy rozlúčili s CharltonomFanúšikovia z celého sveta sa v pondelok na Old Trafford naposledy rozlúčili s futbalovou legendou Sirom Bobbym Charltonom. Zástupcovia anglických klubov do 18 a 21 rokov vytvorili čestnú stráž po boku jeho sochy. 2023 15:56 - TASRFabregas sa stal dočasným trénerom druholigového ComaNiekdajší futbalista Cesc Fabregas sa stal po prepustení Morena Longa dočasným trénerom talianskeho druholigového tímu Como. 13. 2023 20:32 - TASRToral sa vrátil do Villarrealu, na lavičke nahradil RojaFutbalový Villarreal podpísal zmluvu s trénerom Marcelinom Garciom Toralom. Na lavičke nahradil Joseho "Pachetu" Roja, s ktorým tím ukončil spoluprácu v piatok. Vo Villarreale ide už o druhú zmenu kormidelníka v prebiehajúcej sezóne. 2023 20:06 - TASRDuel v Bulharsku ohrozený, Maďari môžu vyhrať kontumačneŠtvrtkový kvalifikačný zápas ME 2024 medzi Bulharskom a Maďarskom pravdepodobne zrušia. Štadión Hristo Botev prechádza rekonštrukciou a podľa primátora mesta Plovdiv nebude do štvrtku pripravený na konanie stretnutia. 88Tigran Barseghjan v peknej individuálnej akcii sa dostával do šance, ale v rozhodujúcom momente padol v pokutovom území. Penalta sa nepíska. 86Moško sa snažil pretlačiť do šance cez Kašiu. Hosťujúci stopér si ho skúsene postrážil. 84Moško fauloval Abubakariho. Hostia budú zahrávať štandardnú situáciu. ONLINE FC ViOn Zlaté Moravce - FK Železiarne Podbrezová 11. 2. 2023 — Sledujte ONLINE prenos zo zápasu na ŠPORT.sk! Online Prenos. 11.02.2023 | Fortuna liga | 15:00 | 19. kolo. FC ViOn Zlaté Moravce. 1:1. FK ... miesto v tabuľke. 12. 2023 20:31 - TASRMalmö si v poslednom kole zabezpečilo titul vo švédskej ligeFutbalisti Malmö FF oslavujú svoj rekordný 23. titul vo švédskej lige. Vybojovali si ho až v záverečnom 30. kole, keď zdolali doma priameho konkurenta Elfsborg 1:0 vďaka kontroverznej penalte v druhom polčase. Malmö sa tak na svojho súpera bodovo dotiahlo a v jeho prospech v konečnej tabuľke zahralo lepšie skóre. [ŽIVÝ PRENOS==] Zlaté Moravce Podbrezová sledovať zápas pred 6 dňami — [ŽIVÝ PRENOS==] Zlaté Moravce Podbrezová sledovať zápas 11 novembra 2023 pred 7 dňami — pred 8 hodinami — Spartak Trnava : ViOn Zlaté ... 47Kankava fauloval v strede ihriska Nagya. Domáci zostanú pri lopte. 47Obidve mužstvá vstúpili do druhého polčasu bez zmeny. Prvý polčas atraktívneho futbalu je za nami. Pokračovať budeme po krátkej prestávke. 45+2Prvý polčas sa skončil. 45+1Lopta skončila iba u Slávika. Domáci brankár bude vykopávať. 42Čerepkai zvádza náročné súboju proti Zuberuovi, následne Kašia vystihol rozohrávku domácich. 40Domáci sa snažia byť nebezpeční. Live prenos - Zlaté Moravce vs Podbrezová Zlaté Moravce vs Podbrezová – Live prenos. Sledujte naživo zápasy v Niké TV. Exkluzívne prenosy z najvyšších slovenských líg iba v Niké. Vyzerá to tak, že inkasoval úder do tváre. 54Zuberu predĺžil loptu hlavou na Strelca, ale výborne zakročil Mondek a prekazil akciu hostí. 52Križan fauloval Gona. Domáci sa dostanú k lopte. 50yellowCardŽltá karta pre tím FC ViOn Zlaté Moravce (Filip Balaj). 49Dávid Strelec sa dostával do šance, ale Nagy mu loptu odkopol. 47goalSlovan dal gól! Hostia pridávajú druhý gól v zápase. Dávid Strelec poslal prihrávku na MARKA TOLIČA na ľavom krídle. Hosťujúci stredopoliar sa pohral s domácou obranou a krásnou strelou prekonáva Slávika v domácej bráne. Aktuálne skóre - FC ViOn Zlaté Moravce vs FK Železiarne Aktuálne skóre FC ViOn Zlaté Moravce FK Železiarne Podbrezová (a video online priamy prenos) sa začína 11. 11. 2023 o 14:00 čas UTC at Stadion FC ViOn ... 58Čerepkai vysunul na krídle Balaja, ktorý chcel poslať center do vápna, ale pošmykol sa a o loptu prišiel. 58changeStriedanie v tíme FC ViOn Zlaté Moravce: z ihriska odchádza Richard Nagy, prichádza Vladimír Majdan. 56Richard Nagy po šprintérskom súboji zostal na zemi. Vyzerá to na svalové zranenie. 55Nsumoh zostal po súboji na zemi. Najprv zakončoval Lichý a následne aj Weiss. Prvý pokus vyrazil Slávik a druhý pokus letel nad domácu bránu. 72importantHostia v dobrej šanci! Barseghjan potiahol akciu po pravej strane. Poslal prihrávku na Weissa, ktorý mu loptu vrátil. Jeho zakončenie tesne míňa domácu bránu. 71Hráči Vionu držia loptu na útočnej polovici a kombinujú. 69changeStriedanie v tíme ŠK Slovan Bratislava: z ihriska odchádza Zuberu Sharani, prichádza Juraj Kucka. 68Nsumoh zahral rohový kop. Podbrezová prenos 17 novembra 2023 | Group pred 3 hodinami — Slovan live ▶️ naživo v TV, online prenos a live stream pred 4 dňami — Slovan futbal dnes priamy prenos, uvidíme 12. novembra 2023 o 15:00h. V ...