top of page

Volunteers

Public·29 members

Rumania U21 Shqipëria U21 drejtpërdrejt live 17 nëntor 2023


2 ditë më parë — [TRANSMETIM@] Shqipëria U21 Rumania U21 transmetim i Shqipëria Polonia drejtpërdrejt ... Finlanda U21 Shqipëria U21 drejtpërdrejt live 13 tetor ...


[[[SPORT TV!](((]] Shqipëria U21 Rumania U21 shiko live 12 s 12 sht 2023 — Romania U21 vs Albania U21 in the International Friendly on 2014/10/08, Get the free livescore, latest Match live, live streaming and chatroom ... (TRANSMETIM###) Shqipëria Bullgaria drejtpërdrejt falas 17 tet 2023 — [Transmetim-] Shqipëria U21 Rumania U21 drejtpërdrejt falas 11 sht 2023 Bullgarinë në “Air Albania”. Shqipëria U21 do të luajë dy ... Pavarësisht përpjekjeve në minutën e 58-të rumunët dyfishojnë. Gjuajtja nga distanca e njërit prej mesfushorëve rumunë grushtohet nga portieri Lilo, por Borza që ndjek aksionin godet saktë dhe shënon. Gjithsesi, kuqezinjtë nuk dorëzohen dhe në minutën e 63-të Berisha jep një top në thellësi për Cristian Shpendin, i cili arrin të godasë portën me topin që pasi devijohet nga një mbrojtës përfundon në rrjetë. Minutat e para janë shumë të balancuar me të dyja skuadrat që qarkullojnë topin, por nuk arriijnë të krijojnë raste të pastra për shënim. Në minutën e 14-të Borza i Rumanisë ka një mundësi për gol shumë afër portës, por gjuan jashtë. Janë sërish rumunët që i afrohen rrezikshëm portës kuqezi me gjuajtjen e kapitenit Munteanu nga distanca që përfundon jashtë ngjitur me shtyllën pingule. Pjesa e parë mbyllet me një barazim 0-0 pa shumë raste të pastra për shënim. Pjesa e dytë nis shumë vrullshëm me Rumaninë që zhbllokon rezultatin me anë të Grameni, i cili godet saktë në zonë pas një krosimi nga e djathta duke e depozituar topin në rrjetë. Kombëtarja U-21 reagon menjëherë një minutë më pas kur pas një krosimi nga e djathta në qendrë të zonës Arda Kurtulan godet dhe topi përplaset në traversë. Buxhelaj i ndodhur aty pranë provon fare afeër portës, por një nga mbrojtësit rumun largon topin në vijnë fatale. Shqipëria U-21 hidhet e gjitha në sulm dhe bën presion të lartë, duke iu afruar sërish golit, këtë me Shpendin, gjuajtja e të cilit përfundon jashtë ngjitur me shtyllën. Trajnerët kanë bërë ndërkohë zëvendësimet e para, duke rifreskuar forcat. Irlanda U19 Shqipëria U19 transmetim i drejtpërdrejtë 15 nën [[TRANSMETO**]] Shqipëria U21 Rumania U21 drejtpërdrejt live 12 sht 2023 — 14 orë më parë — (shikoni drejtpërdrejt))) Shqipëria U21 Rumania U21 shiko live ... Kosova U19 Sllovakia U19 drejtpërdrejt falas 15 nëntor 2023 2 ditë më parë — Kosova U19 Sllovenia U19 drejtpërdrejt live Sllovakia U19 [Transmetim-] Shqipëria U21 Rumania U21 drejtpërdrejt falas 11 sht 2023 — GRUPI 54′ Shqipëria në sulm. Stiven Shpendi rrotullohet bukur, por goditja e sulmuesit të Empolit përfundon ngjitur me shtyllën pingule. 49′ Kuqezinjtë pa fat. Medon Berisha ndalet nga traversa, mbrojtja rumune largon në vijën fatale gjuajtjen e Arda Kutulan! 47′ Rumania në avantazh 88 sekonda pasi nis fraksioni i dytë i takimit. Portieri Lilo nuk e shkelmon topin siç duhet, rumunët gjejnë golin me Constantin Gramenit. 37′ Gjuan me kokë Louis Munteanu pas një krosimi nga e majta, kontrollon gjithçka Klidman Lilo. Rumania U21 Shqipëria U21 2022 17/11/2023 3 orë më parë — AiScore provides Romania U21 vs Albania U21(2011/03/23) live score tracker,h2h,prediction,match stats Kosova U21 Bullgaria U21 drejtpërdrejt ... Albania-Romania | Under-21 2025 Albania vs Romania: All the latest European Under-21 Championship 2025 Qualifying round match information including stats, form, history, and more. Rasti i Dwamenas, që... Pesë fitore radhazi për Juventusin në Serinë A, gjashtë në shtatë ndeshjet e fundit. Skuadra bardhezi merr kryesimin (qoftë përkohësisht) e kampionatit italian falë... (((SOT***))) Shqipëria U21 Rumania U21 drejtpërdrejt live 12... drejtpërdrejt live 8 shtator Izraeli, Bullgaria, Kosova, Estonia Grupi E: Health Care Workers | ascentcc (TV DREJTPËRDREJT! ))) Shqipëria U21 Bullgaria U21... [[FUTBOLLI#]] Kosova U21 Gjermania U21 shiko live 12. 09... Kosova Izraeli drejtpërdrejt 5 orë më parë — Skuadra bardhezi merr kryesimin (qoftë përkohësisht) e kampionatit italian falë... (((SOT***))) Shqipëria U21 Rumania U21 drejtpërdrejt live 12 Europiani U-21 / Fitore e çmendur! Shqipëria përmbys Rumaninë dhe merr fitoren e dytë në grup! - FSHFShqipëria U-21 luajti sot ndaj Rumanisë U-21 ndeshjen e dytë të kualifikueseve të Europianit të kësaj grup-moshe, duke triumfuar me rezultatin 3-2 pas një ndeshjeje të mbushur me emocione. Formacioni i Shqipërisë: Klidman Lilo, Behar Ismaili, Ermis Selimaj, Adrian Bajrami, Ajdi Dajko, Arda Kurtulan, Medon Berisha, Arlind Rexhepi, Adrion Pajaziti, Stiven Shpendi, Geralb Smajli. Autoritetet izraelite bëjnë me dije se një tjetër korridor humanitar është krijuar për kalimin e civilëve që duan të largohen nga Gaza, i cili do të zgjasë për të paktën 4 orë. Një ditë më parë, IDF akuzoi Hamasin se sulmoi korridore të ngjashme duke qëlluar ndaj civilëve. Në planin financiar problemet do të vazhdojnë. Kërkoni ndihmë sepse vetë nuk do t’ia dilni dot t’i zgjidhni. BricjapiAmbicia juaj mund të arrijë kulmin, prandaj kini kujdes se mund ta teproni. 25 minuta magjike! Shqipëria U21 thyen Rumaninë dhe konfirmohet në kryeKy ishte suksesi i dytë në po kaq ndeshje për kuqezinjtë e Alban Bushit në Grupin E të eliminatoreve të Euro 2025. Pjesa e parë ishte e dyluftuar, por rastet munguan. Ndërkohë që fraksioni i dytë i takimit ishte i drithërues! Constantin Grameni dhe Andrei Borza kaluan rumunët në avantazh të dyfishtë. Por, kuqezinjtë vendosën zemrën në fushë, nuk u dorëzuan dhe prodhuan 3 gola shumë të bukur. Me Cristian Shpendin, kapitenin Medon Berisha (eurogol) dhe Adrion Pajazitin që dhuruan emocione të paharrueshme në “Elbasan Arena”. Duke kompletuar një shtator fantastik kuqezi. Euro 2025 U21, Grupi E SHQIPËRI-RUMANI 3-2 (Cristian Shpendi 63′, Berisha 71′, Pajaziti 88′ / Constantin Grameni 47′, Borza 58′) 88′ Goooooooooooool! Adrion Pajaziti merr një top nga Stiven Shpendi dhe e dërgon në rrjetë. [[SHIKONI]] Anglia U17 Kosova U17 drejtpërdrejt live 6 nënto 22 mar 2023 — 0 [[transmetim>>]] Kosova Armenia transmetim i drejtpërdrejtë 2022 17 nëntor 2022. [TRANSMETIM@] Shqipëria U21 Rumania U21 transmetim i ... Shqipëria U21 Mali i Zi U21 transmetim i drejtpërdrejtë 17 t 16 tet 2023 — 12 sht 2023 — drejtpërdrejtë 2022 Romania is deemed to have finished in twenty-first place in the jury. [[[TRANSMETIM##]'''']] Mali i Zi ... Home | SuperSportSerie A Milani ngec sërish në kampionat, ku ndonëse ishte në avantazhin e dy golave ndaj Lecces, nuk mori më shumë se një pikë, edhe atë... Serie A Monza-Torino ndajnë pikët në javën e 12-të të Serie A, me sfidën që u mbyll me barazimin 1-1. Të dyja skuadrat vinin nga fitore,... Humbja e jetës së një futbollisti në fushën e gjelbër, sigurisht që shkakton keqardhje të madhe në botën e futbollit. Build software better, togetherLajmet e fundit per ate qe ndodh ne Kosove e jashte saj i gjeni ne Klankosova. tv. Politike, sport, ekonomi, krim, kulture, bote, showbiz. Izraeli iu jep 4 orë kohë civilëve, goditen 2500 baza të Hamasit, Biden optimist për “pauzë humanitare”Kanë vijuar përgjatë gjithë natës përleshjet e ashpra mes ushtrisë izraelite dhe militantëve të Hamasit, tashmë brenda territorit të Gaza City, i cili është i rrethuar nga të gjitha anët. Luftime ka pasur ne në Cisjordani, teksa 51 persona u vranë gjatë një aksioni të ushtrisë së Izraelit në një tjetër kamp refugjatësh, këtë herë në zonën e Maghazit. Shqipëria në avantazh. 83′ Shqipëria në kërkim të golit të fitores. Goditje të njëpasnjëshme, me fat rumunët. 71′ Gooool! Eurogol i kapitenit Medon Berisha. Shpërthen festa në “Elbasan Arena”. 63′ Gooool! Asist i Medon Berishës, gol i Cristian Shpendit, i cili rihap takimin. 58′ Rumania realizon edhe golin e dytë. Me anë të Andrei Borza. 57′ Shans i artë për rumunët për të realizuar golin e dytë. Mos u jepni shumë rëndësi gjërave të vogla. UjoriJeni disi në ankth dhe kjo mund të kompromentojë në një farë mënyre punën tuaj, por mos u shqetësoni se ”lajmet e mira” janë pas dere. PeshqitMos e lodhni veten me njerëz që nuk ju kuptojnë. Kreu | Radio Televizioni Shqiptar RTSH, Lajme Sport, Futboll, Orkestra, Radio, Rti, Festivali. Kosova Izraeli drejtpërdrejt falas 12.11.2023 Sporti 12 sht - EAD 4 ditë më parë — Rumania drejtpërdrejt live 16 qers. [[[LIVE SPORT###]^]] Shqipëria U21 Rumania U21 drejtpërdrejt 11 sht ...


About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...

Members

bottom of page