top of page

Volunteers

Public·29 members

(shikoni*) Moldavia Shqipëria transmetim i drejtpërdrejtë 2022 17 nëntor 2023


... TRANSMETIM · STOP 00:00 - 00:30 · UNIKO 00:00 - 01:00 · CHECK IN 00:00 - 00:30 ... Shqipëria ambasadë në Kiev dhe Baku në 2024. 15:24 16/11/2023 · Paratë ruse të ...


Moldavia Shqipëria transmetim i drejtpërdrejtë 2022 17 nënto Moldavia Shqipëria transmetim i drejtpërdrejtë 2022 17 nëntor 2023 2 ditë më parë — Shqipëria Armenia transmetim i drejtpërdrejtë 19 nën 2022 — (HD LIVE . Portugalia U17 Shqipëria U17 transmetim i drejtpërdrejtë 15 2 ditë më parë — Shqipëria Armenia transmetim i drejtpërdrejtë 19 nën 2022 — (HD LIVE Moldavia. GRUPI G: Holanda, Turqia, Norvegjia, Mali i Zi, Letonia ... Në fushën financiare, veproni me kujdes për të siguruar paqe mendore edhe në planin e punës. LuaniNë një gjendje hiri absolute! Do të shijoni qetësi të përgjithshme fizike dhe psikologjike, falë ndikimit pozitiv të yjeve. Do të tregoni ëmbëlsi të madhe ndaj partnerit, duke përjetuar një ditë të veçantë me surpriza romantike. Beqarët do kenë një energji pushtuese, duke bërë flirte të dobishme dhe interesante. Në planin e punës, gëzimi dhe ngrohtësia juaj njerëzore do t'ju bëjnë të shpejtë dhe efikas. VirgjereshaHoroskopi për 16 Nëntor nxit qetësinë shpirtërore për të lindurit në shenjën e Virgjëreshës. Përjetoni ekstazë të thellë duke u zhytur në marrëdhënie me pasion, duke hedhur një themel të fortë për një mbrëmje romantike. Beqarët do kenë mundësi të përjetojnë dashuri madhështore. Beqarët do të shtyhen nga ndikimi pozitiv i Venusit për të eksploruar horizonte të reja, duke ushqyer një shije për aventura dhe duke ofruar mundësinë për të takuar njerëz interesantë. Në frontin profesional, shfrytëzoni shtytjen kozmike për të bërë përparime në karrierë. GaforrjaYjet të enjten mund ta bëjnë ditën paksa të trazuar për të lindurit në shenjën e Gaforres. Eksploroni vende të reja për të shmangur tensionin e panevojshëm në shtëpi. Nëse keni nevojë për siguri në marrëdhënie, hapuni dhe flisni për dëshirat tuaja. Beqarët do kenë kontrollin e ditës, do të jenë në gjendje të vendosin si do ta kalojnë atë dhe do të ndjekin pa frikë prirjet e tyre. [[TV DREJTPËRDREJT>>>>]] Shqipëria U21 Rumania U21 ... Moldavia, Gjibraltar Grupi D: Gjermani, Polonia, Izraeli, Bullgaria (Transmetim i drejtpërdrejtë) Armenia U21 Shqipëria U21 2022 (Transmetim i drejtpërdrejtë) ... Moldavia ... drejtpërdrejta. Presidenti emëron një kryeministër i cili Në qershor 2022, Moldavia u bë një kandidate e njohur për anëtarësim në Bashkimin Evropian. Në punë, qetësia dhe durimi do t'ju lejojnë të përballeni me efektivitet me bullizmin ose zilinë. PeshorjaMos mendoni shumë për fjalimin ose sjelljen e njerëzve të tjerë që mund të mos synojnë t'ju lëndojnë aq sa e perceptoni se është. Ndonjëherë, mund të lindë dyshimi nëse janë sytë apo mendja juaj që po keqinterpretojnë faktet. Në situata konfuze, merrni një moment për të analizuar të mirat dhe të këqijat me qetësi, pa u nxituar. Nëse ndjeni nevojën për të shpëtuar nga rutina juaj e përditshme, zhytuni në mjedise alternative për të larguar mendimet e errëta. AkrepiNë një ditë të qetë, si kjo që po afrohet, mund të ndjeni psherëtima të turbullta në ajër. Në fushën e dashurisë, yjet mund ta bëjnë jetën me ata që doni të ndërlikuar, duke ju bërë të ndjeni një ndjenjë kufizimi. Yjet duket se favorizojnë aspekte që janë të vështira për t'u tretur, ndoshta duke treguar një dëshirë për liri. E hënë - e enjte 23:35Rejhan dhe Emir nuk mund te ishin me te ndryshem, por jeta e tyre nderthuret nga nje premtim, qe i bashkon ata ne menyren me te papritur... Nje bisnesmen i suksesshem, ne prag te vdekjes, detyron djalin e tij trashegimtar, te martohet me nje vajze engjellore nga fshati, Rejhan. Emir eshte beqari “rebel” i familjes, i betuar qe nuk do te martohet kurre. Tortura e Rejhan nis sa ve kemben ne ate shtepi nga vjehrra dhe bashkeshorti i saj. Cfare do te ndodhe me kete martese te diktuar? A do te arrije Rejhan te jete jete e lumtur dhe te “zbuse” zemren e Emirit me miresine e saj? E hënë - e premte 13:20Seher duhet te coje deri ne fund amanetin e motres se saj dhe te kujdeset per nipin, Jusufin e vogel. Te dy bashke e gjene veten te zene “peng” brenda viles luksoze ku mungon dashuria dhe lumturia. ((shiko online==)) Moldavia Shqipëria transmetim i drejtpërd 3 orë më parë — 3 ditë më parë — (TRANSMETIM I DREJTPËRDREJTË==) Turqia U19 Shqipëria U19 transmetim i drejtpërdrejtë 2022 Slovenia (w) U19 vs Moldova (w) U19 ... Per Ilgaz, ligji dhe drejtesia jane e njejta gje. Turpi i nje prej familjareve te tu, behet hija jote per gjithe jeten. Nje serial dramatik ne vend te pare ne cdo episod te tij, duke i shpallur si seriali me i ndjekur i vitit, me shifra rekord audience. Nga kompania nr. 1 ne Turqi, Ayapim me aktoret e famshem Kaan Urgancioglu dhe Pinar Deniz, te vleresuar si aktoret me te mire ne nje serial dramatik. E premte 21:00, e shtunë & e diel 20:05Ferit, beqari i pashem i familjes Korhan eshte me capkeni dhe me i papergjegjshmi nga te gjithe. Halis Korhan, vendos qe nipi i tij Ferit duhet te martohet... Nje dashuri me shikim te pare ndryshon jeten e te gjitheve! Dikush ben plane per tu hakmarre dhe per te fituar jeten qe ju vodh! Dikush tjeter behet pjese e nje super vile e mbushur me tradheti, genjeshtra dhe sekrete. A ka dashuri me te madhe dhe me te bukur dhe me te veshtire se ajo mes Feritit dhe Sejran? Bazuar ne nje ngjarje te vertete! E hënë - e shtunë 18:20Kadir, 2 motrat dhe vellai i tij, mbesin jetime brenda nje dite, nga humbja e prinderve te tyre. Lufta per te mbijetuar dhe kush qendron pas tragjedise se tyre... Nje drame njerezore e fuqishme, qe te le pa fryme... Portugalia U17 Shqipëria U17 2022 15 nëntor 2023 TV drejtpër 2 ditë më parë — 5 minuta më parë — Ndeshja Shqipëri [Falas*] Bjellorusia Kosova transmetim i drejtpërdrejtë 19 q. Kosovo U17 Drejtëpërdrejt Pikët, ... Nje histori frymezuese mbijetese dhe nje nga skenaret me jetesore, i vleresuar si nga kritika dhe teper i preferuar nga publiku boteror. Seriali fenomen në televizion dhe mediat sociale! E hënë – e shtunë 16:05Barbarossa: (Shpata e Mesdheut: Hajredin Pasha). Drama historike bazuar ne jeten e Hajredin Pashes ose Barbaroses dhe 3 vellezerve te tij, djemte e shqiptarit Jakup Aga. Aventurat dhe betejat mes baticave dhe sekreteve te deteve te 4 vellezerve Ishak, Oruc, Hizir dhe Iljaz. KLAN, TELEVIZIONI KOMBËTAR MË I MADH NË ... TRANSMETIM · STOP 00:00 - 00:30 · UNIKO 00:00 - 01:00 · CHECK IN 00:00 - 00:30 Shqipëria ambasadë në Kiev dhe Baku në 2024. 15:24 16/11/2023 · Paratë ruse të ... I zoti i shtepise, Jamani, nje biznesmen i fuqishem, por shume i eger dhe i ftohte. Nje dashuri e pamohueshme nis te rritet ne zemren e dikujt... E hënë - e shtunë 14:30 PolitikëMË shumë KËMBIMI VALUTORValuta Blihet ShitetHoroskopi 16 Nëntor 2023 DashiE enjtja premton të jetë pozitive për Dashin. Në fushën sentimentale do të keni privilegjin të zhyteni në një atmosferë misterioze që do të mbështjellë marrëdhënien tuaj. Nëse jeni beqarë, mund të tërhiqni vëmendjen e dikujt që ka ndjenja për ju, por nuk ka ende guximin ta rrëfejë. Edhe në planin e punës, yjet do të favorizojnë krijimtarinë tuaj, duke ju lejuar të vini në lojë aftësitë tuaja për të përfunduar projekte ambicioze. DemiPrirja juaj e natyrshme për të planifikuar të ardhmen së bashku me partnerin pasqyron dëshirën tuaj për të ndërtuar një jetë me qëllime të përbashkëta, plot shpresë dhe premtime. Bemat e Barbaroses, mbreti i detit mesdhe dhe admirali me i famshem i kohes. Nje super prodhim, me nje kast aktoresh te shkelqyer kryesuar nga Engin Altan Düzyatan. E hënë - e premte 20:00“13-ta”, një agjent sekret që arratiset nga burgu në kërkim të identitetit, të vërtetës dhe të shkuarës së tij. Dikush kërkon ta infiltroje brenda “Shtëpisë së bardhë”. Bëhu pjesë e komplotit më të rrezikshem... Fitues i disa çmimeve për regjinë më të mirë, aktori më i mirë dhe fotografia më e mirë. Skënderbeu Teuta Durrës shiko live 11 nëntor 2023 TV (((fala (((falas))) Tirana Skënderbeu shiko live 14.09.2023 24 orë m 13 sht 2023 Teuta Durrës transmetim i drejtpërdrejtë 2022 Bylisi e Kukësi. [SPORTI> . (((Transmetim i drejtpërdrejtë<<))) Shqipëria Moldavia drejt 17 qer 2023 — (Transmetim i drejtpërdrejtë<<))) Shqipëria Moldavia drejtpërdrejt (hd live>) Kosova Armenia drejtpërdrejt live 16 nëntor 2022. 0 Bosnja dhe H ... Kosova U17 Kroacia U17 transmetim i drejtpërdrejtë 2022 (transmetim#) Suedia U17 Shqipëria U17 drejtpërdrejt live 20 tetor 2022. 06 Moldavia, Armenia, Bullgaria, Greqia etj. Shqipëria U-21 'peshkon' Zvicrën ... Për beqarët, një forcë e brendshme do t'ju udhëheqë në momentet më sfiduese të ditës, duke demonstruar guxim në ndjekjen e ëndrrave tuaja. Në punë vendosmëria do të jetë çelësi për të kapërcyer çdo pengesë të papritur teknologjike, duke ju lejuar të fitoni aftësi të reja dhe të përballeni me situata të ngjashme në të ardhmen. BinjaketDo i kushtoni kohë dashurisë, duke e mbështjellë çiftin me përqafime dhe butësi që do të forcojnë lidhjen. Dita do jetë e mbushur me emocione të përbashkëta, duke ndihmuar që çdo moment të jetë i veçantë. [[[TRANSMETO**]<<]] Teuta Durrës Tirana transmetim i 2 sht 2023 — [[[Live Sport*]]@@] Bylis Ballsh Erzeni transmetim i drejtpërdrejtë 2022 30 shtator 2022Content Gjysmë lidhje brenda Laçi Shqiperia Takime në ... That's My Phenotype! 3 ditë më parë — (TRANSMETIM I DREJTPËRDREJTË==) Turqia U19 Shqipëria U19 transmetim i drejtpërdrejtë 2022 Slovenia (w) U19 vs Moldova (w) U19 Drejtëpërdrejt .


About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...

Members

bottom of page