top of page

Volunteers

Public·29 members

Италија Фудбалска репрезентација на Македонија во живо 17.11.2023 Спорт во живо


9.5.2023 — Натпреварот против нашиот северен сосед ќе биде одигран на 9. мај, со почеток од 17.часот. Две години помладата репрезентација на Македонија ( .


Италија Фудбалска репрезентација на Македонија Италија Фудбалска репрезентација на Македонија видео стриминг од натпревар 17 ноември 2023 9.9.2023 — Фудбалска Репрезентација на Македонија ... Пуштени во продажба билетите за Италија 26.10.2023 — ФФМ објави и важни информации за поддржувачите на македонската репрезентација кои ќе го следат во живо натпреварот на стадионот „Олимпико“. Екипа | 11 Сеп, 2023 13:58 | веќе видена | сличниповеќеОстанатоKолку војници загуби Израел во операцијата во Газа? Во Газа досега загинаа 51 израелски војник. Израелската армија попладнево информираше дека уште тројца војници загинале во борбите во Појасот Газа, со што од... сите 384 | Фактор | 16 Ное, 2023 18:19 | веќе виденаПендаровски: Судовите добро да ја проучат пресудата од Стразбур за Јанакиески, потребни се реформиПресудата на Европскиот суд за човекови права треба добро да биде проучена од судовите, велат за А1он од кабинетот на претседателот Стево Пендаровски, откако... сите 110 | А1ON | 16 Ное, 2023 12:03 | веќе виденаОд утре постудено, врнежи од дожд, силен ветер, на повисоките места слаб снегУтре ќе преовладува променливо облачно време со засилен јужен ветер. Италија без Локатели против македонската Фудбал. 14. November 2023 - 9:12. Италија без Локатели против македонската репрезентација. Италијанскиот фудбалски репрезентативец Мануел Локатели поради ... Барди: големината на Италија е мотив за сите играчи пред 7 часа — Македонскиот фудбалски репрезентативец, Енис Барди, кој со прекрасен погодок беше креатор на ремито со Италија во Скопје, вели дека ... Уште еден фудбалер на Милан вмешан во скандалот пред 18 часа — Резултати.мк во живо · 1xbet · 22bet · bet365 · Типови, тикет на денот, тип на Italy vs Macedonia: Можеме ли реприза со Италија!? ↓↓↓. BMG ... Италија 1:1 во квалификациите за Европското првенство 9.9.2023 — Македонската фудбалска репрезентација одигра нерешено 1-1 (0-0) против големиот фаворит Италија, во натпревар од квалификациите за пласман ... Фудбалерите се подготвени за „мисијата Италија“ (ВИДЕО)последна промена: 17 Ное, 2023 03:39контактdmcaлокалноизворинајчитанисите категориитаговиwidgetмаркетингDailyВестиСпортСценаЖивотЗанимливостиВидеаСите вестиФудбалерите се подготвени за „мисијата Италија“ (ВИДЕО)оригинали (223)сите статии (321)Фудбалерите се подготвени за „мисијата Италија“ (ВИДЕО)Фудбалската репрезентација на Македонија денеска во хотелот „Хилтон“ во Скопје го имаше првиот собир за двата квалификациски натпревари за ЕВРО 2024 во... Италија... 24 Фудбал | 12 Сеп, 2023 07:26 | веќе видена | сличниЕлези: Да покажеме дека резултатот со Италија не е случаен, Македонија има јасна целМакедонската селекција оствари позитивен резултат со големата Италија, ама тоа е веќе зад нас и сега имаме соочување со Малта на гостински терен. Тоа е средба... Дерби | 12 Сеп, 2023 05:08 | веќе видена | слични2 копииСпалети за играчот кој беше најкритикуван во Скопје: Тој ќе биде стартер и утреЛучијано Спалети дебитираше со реми во Скопје како италијански селектор и со измешани емоции си замина од македонската престолнина, но нема многу време за... Кармин | 11 Сеп, 2023 19:46 | веќе видена | слични2 копииБарди: Малта е голем тест за насКапитенот на фудбалската репрезентација на Македонија Енис Барди за утрешниот натпревар напомена дека нема многу време за анализа и дека сите се фокусирани на... Италија Фудбалска репрезентација на Македонија во пред 3 часа — Фудбалската репрезентација на Македонија имаше скромен дочек на плоштадот „Македонија“ по победата на гостински терен кај Италија (0-1) во ... Попладне под влијание на нов влажен бран ќе има врнежи од дожд кои во вечерните часови... сите 192 | Сител | 16 Ное, 2023 16:05 | веќе виденаСпасовски: Ќе нема казни за лицата кои до февруари нема да ги променат документитеСакам навистина да им се заблагодарам на граѓаните и да им оддадам признание на сите од внатрешноста на државата заради тоа што веќе надминавме 80 проценти од... сите 96 | Сител | 16 Ное, 2023 16:05 | веќе виденаДЗСИ утврди: Документацијата била уредно водена во случајот со починатото новороденчеПри вонредните инспекциски надзори не се констатирани недостатоци кои се во надлежност на Државниот санитарен и здравствен инспекторат (ДСЗИ). Инспекторатот е... сите 97 | Република | 16 Ное, 2023 20:13 | веќе виденаБритански врховен суд: Незаконски е договорот за протерување на мигрантите во РуандаБританскиот Врховен суд денеска ја потврди пресудата на понискиот суд дека контроверзниот план на Владата да ги депортира барателите на азил во Руанда доколку... [[[Телевизија во живо@]]>>>>] Гостивар Брегалница пред 6 дена — 2023 Младата репрезентација на Македонија до 21 година во третот коло (ГЛЕДАЈ ОНЛАЈН#) Македонија Италија гледја во живо 23. 3. (ВО ЖИВО ... (ВО ЖИВО) Македонија гостува кај Италија 1.3.2023 — Футсал репрезентацијата на Македонија вечерва од 20:30 часот го игра третиот натпревар од квалификациите за Светското првенство. Милевски: Не сме дојдени како туристи, новиот меч пред 7 часа — Македонската фудбалска А репрезентација е во Рим каде што в петок од Италија. Добиј ги најважните вести, бесплатно на Viber. Нашиот ... Футсал: Македонија против Италија - линк за гледање 1.3.2023 — живо Футсал: Македонија против Италија – линк за гледање во живо! Во живо Останато Топ вести Фудбал репрезентација за натпреварот Италија ... Макфакс | 11 Сеп, 2023 15:35 | веќе видена | сличниСпалети веднаш со проблеми: Верати и по вторпат го „откачил“ за настап во репрезентацијатаЛучијано Спалети очигледно со проблеми во континуитет ја стартуваше својата одисеја на клупата на италијанската репрезентација. По незадоволувачкото за него... Македонските фудбалери заминаа за Рим пред 1 ден — Најдобрата фудбалска репрезентација на Mакедонија попладнево отпатува за Рим. Во петок, Македонија Италија. Утревечер избраниците на Милевски ...


About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...

Members

bottom of page